Wyszukiwarka
CEREC - nowoczesna protetyka

Dzięki systemowi CEREC nie wykonujemy wycisków. Alternatywą jest bardzo precyzyjny skaner optyczny za pomocą którego skanujemy jamę ustną pacjenta uzyskując trójwymiarowy obraz na monitorze komputera.

Częste pytania

Odpowiedzi na najczęściej zadawane przez pacjentów pytania dotyczące zabiegów stomatologicznych i zagadnień dotyczących higieny jamy ustnej.

Protetyka

Uzupełnienia, które przygotowujemy dla Państwa stworzone są z największą precyzją, dokładnością i skrupulatnością.
Nasza pracownia protetyczna jest umiejscowiona przy gabinecie i oferuje Państwu szeroki zakres prac z zakresu techniki dentystycznej.

Pracujemy na najlepszych materiałach i urządzeniach dostępnych obecnie na rynku usług protetycznych.
Nasza kadra to wyspecjalizowany zespół techników posiadających wieloletnie doświadczenie, uczestniczący w międzynarodowych kursach i szkoleniach.

Każda praca wychodząca z naszej pracowni jest wcześniej indywidualnie omawiana, uczestniczymy w projektowaniu, doborze koloru oraz wyborze rodzaju materiałów.

Protetyka stomatologiczna zajmuje się odtwarzaniem braków w uzębieniu, odbudową złamanych zębów, zmianą kształtu i ustawienia zębów, a także korektą trwałych przebarwień. W moim gabinecie dentystycznym otrzymają Państwo fachową pomoc, dzięki której zęby będą zdrowe i mocne. Jako dentysta z wieloletnim stażem gwarantuję najwyższą jakość świadczonych usług.

W ramach protetyki stomatologicznej oferuję:

  • korony i mosty porcelanowe,
  • protezy bezklamrowe (oparte na zamkach i zatrzaskach),
  • protezy zębów - akrylowe - częściowe i całkowite,
  • szynoprotezy (stosowane w leczeniu paradontozy),
  • protezy szkieletowe,
  • protezy acetalowe,
  • naprawę i podścielanie protez.

Zapraszam do mojego prywatnego gabinetu stomatologicznego.